| MoopieFace a întrebat:

sunt curios cum as putea castiga bani pe internet( nu neaparat o suma mare, ceva de inceput) fiind minor?

7 răspunsuri:
| ImpotrivaSistemului a răspuns:

Nu cu viespar, e pierdere de timp! Sunt diferite site-uri şi metode, eu am testat multe iar aucm lucrez cu cele mai bune. Dacă vrei să te învăţ cum să începi să faci bani pe net şi ce să foloseşti.dă add pe mess la id banionline100 şi vorbim acolo.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Toata lumea vrea sa faca bani pe net, intrebarea e ce stii sa faci pentru banii aia?

| LoVeLe a răspuns:

Blog!

| Satann666 a răspuns:

Videochat.cel mai simplu big grin

| dianapopescu22 a răspuns:

Cea mai buna varianta este sa-ti faci un blog si sa scrii cu pasiune. De indata ce lumea incepe sa-ti viziteze blogul poti sa adaugi adsense sau reclame de afiliere. De asemenea sunt companii romanesti care te platesc sa le promovezi produsele sau site-ul pe internet si te platesc sub forma de comision. In rest daca vezi promisiuni pe net de imbogatire rapida, sau castig rapid fugi de ele pentru ca sunt tepe. Daca ar exista bani usor de castigat pe net, s-ar duce vorba in cateva luni si toti am face bani.