| petertb a întrebat:

Voi cum faceti bani? Ati putea sa-mi dati cateva idei?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Muncind.

| petertb explică (pentru mgtow):

Idei? am 14 ani

| mgtow a răspuns (pentru petertb):

Tu facand treburile casei curatenie si spalare vase apoi stabilesti o suma pentru weekend cu parintii sa iti dea la fiecare saptamana.

| petertb explică (pentru mgtow):

Mda...e buna ideea, da la cum is ai mei...pot sa-mi rup spatele cu trebuie casei k tot nu primesc nimic.din acest motiv am cerut parerea.

| mgtow a răspuns (pentru petertb):

Atunci daca ai tai sunt asa de rai cand faci 10 clase te inscrii la un curs de calificare sau profesionala si poti lucra in acelasi timp, daca vrei sa faci liceu treaba ta numai ca salariile sunt la fel chiar daca ai 10 clase sau liceul in mana.

| Medenet_Daniel_1969 a răspuns (pentru mgtow):

Buna! E eu una castig bani de la alocatia mea! Idei:
Fa curatenie si cerele bani parintilorr tāi!
Învata si cand o sa iei note mari ei o sa te intreaba ce iti doresti si de aici te descurci cu ce vrei!
Si in sfarsit alintai spune-le ca sunt cei mai buni parinti din lume lingusestei!
Pai si cam atat te pup bafta la bani!

| cypryan11 a răspuns:

Poti sa joci la pariuri sportive daca te pricepi la sport dar sa nu faci prostia sa joci la pocanele