| anonim_4396 a întrebat:

dati-mi cateva idei cum as putea sa il surprind pe prietenul meu.

Răspuns Câştigător
| IonutBlogger a răspuns:

Invata HTML, CSS.
Sau cel putin trageti photoshop-ul si invata prin tutoriale.
Eu asta fac de 1 an si sunt mandru de creatiile mele si prietenul meu e invidios ca am 700 abonati.

7 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Ii arunci o galeata cu apa in cap.

| lizemm a răspuns (pentru CautNume):

Arunca-i tu la al tau. daca asa iti arati iubirea. Suntem romani, nu? e clar, se vede. multumesc pentru raspuns.

| CautNume a răspuns (pentru lizemm):

Suntem romani si nu stim sa ne exprimam.Ai zis ca vrei sa-l surprinzi, eu ti-am zis cum.De unde sa stiu daca vrei sa-l surprinzi placut sau nu?

| manuel72 a răspuns:

Prezinta-i noul tau iubit.

| 2B a răspuns (pentru manuel72):

Buna asta!

| manuel72 a răspuns (pentru 2B):

winking

| einenebun23 a răspuns:

Fi tu insutati. Cu ce ai vrea sa il surprinzi? Arata-i ca il iubesti.