Întrebare recomandată | alinalinalin9898 a întrebat:

Vreau sa iau un credit pentru prima casa si nu stiu care sunt conditile de creditare si ce salariu trebuie sa ai pentru un apartament cu 2 camere. Cine ma poate ajuta dau funda!

4 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Conditiile de creditare sunt in functie de fiecare banca.
Du-te la o banca din localitatea ta sau una apropiata, care acorda credite in cadrul acestui program si o sa afli toate informatiile de care ai nevoie. Va trebui sa le spui si cat costa apartamentul pe care vrei sa-l cumperi.

Răspuns utilizator avertizat