| Cezar282 a întrebat:

Buna TPU, vreau sa imi fac un cont la banca(card) pentru a putea primi bani de la fratele meu din strainatate(el e in america si ne va trimite dolari acasa)
Daca imi outeti spune cum se procedeaza (nu vreau sa imi fac, un cont special pentru dolari, cu toate ca imi va lua comision) voi lua banii direct in lei? De la bancomant sau intru in banca? (Daca da ce trebuie sa spun acolo) si ce banca imi recomandati. Va multumesc!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

INTRI in bancă și le spui exact ce ai scris aici