| IcIlIBmAb a întrebat:

Vreau sa-mi fac un card bancar ca sa bag banii pe el. Ce pasi trebuie urmati? care banca imi recomandati? Nu stiu cum sa fac asta!

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Daca ai peste 18 ani, te duci la o banca.
Daca ai sub 18 ani, ii iei pe parinti si mergi la banca.

Poate este momentul sa te apuci sa iti faci cont si cart bancar dupa ce te mai instruiesti putin. Nu de alta, dar sa nu ti-o furi in timp.

Citeste si tu cateva ore pe net ce inseamna asta, care sunt bancile, le scrii pe o foaie toate datele si gata.

Nu vrei sa ai card si sa te fure toti ca in codru.

Răspuns utilizator avertizat
| cristiibm a răspuns:

La Banca Transilvania sunt cele mai mici costuri, am si eu, va indruma personalul din agentie - niste fete sau doamne foarte dragute si amabile.