| lauboss a întrebat:

Buna T.P.U.Am un telefon mobil Samsung s5610 si o problema la el. Display-ul lui este stricat si schimbarea lui m-ar costa 80 de lei.As dori sa stiu daca ar merita sa il repar si daca il repar, cam la ce pret as putea sa il vand avand in vedere ca el a fost folosit cam 2 luni si este putin zgariat pe spate si in lateral.

1 răspuns:
| LoRdSaN a răspuns:

POti sa ii pui si pretu cu care l-ai cumparat, si poate mai si scazi.Vezi si tu daca iti iese Bani daca il repari Fao