| Vladikxq a întrebat:

Buna TPU, vreau sa va intreb cum pot castiga niste banuti online daca am foarte multa experienta in: design, programare si deseori fac hartii custom in minecraft, stiu ca este banal, dar am inteles ca poti face ceva bani din asta, insa nu stiu cum si unde, am inteles ca este un site fiverr, mai sunt siteuri de tipul asta? Dau funda

2 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Programare? Daca ai experiență cum spui cum de nu ești angajat deja? Apropo site-ul ăla e o pierdere de timp, fiindcă toți s-au înghesuit ca oile acolo, așa că nu mai e intresant ca la început.

| Vladikxq explică (pentru Alverto):

Pai unde? Am doar 15 ani, unde ma pot angaja ca programator la 15 ani, cel mult pot lucra de acasa, dar la cine?