| ANONIMANON a întrebat:

Cati bani poti castiga cu Profitshare. Se merita sau doar iti pierzi timpul. Daca nu ce alt site de tipul acesta imi sugerati? Stiu ca nu se castiiga mult, vreau doar cativa bani in plus de buzunar.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Din profitshare castigi bani daca ai un mega trafic si esti specializat pe o anume nisa in care se fac vanzari multe.

uite la TPU, a scos doar 440 lei in 2 luni... si TPU are trafic nu gluma

http://www.tpu.ro/......-la-final/

| popl1 a răspuns:

Iti recomand 2Parale, ForestView si Piața Digitala.
Au mai multe magazine online si sunt mai acutauliazate bannerele si sunt mai atractive.