| Asteroid a întrebat:

Am un plan mare, vreau sa deschid un magazin "de firma" adica pull&bear, Zara... am nevoie de ceva detalii, ce pasi trebuie sa urmez pentru a deschide un asa tip de magazin. Ce taxe platesti? si e nevoie de vreun contract cu firmele astea pentru a-ti trimite productia, si de a te sponsoriza? orice detaliu imi va prinde de bine, deci mc anticipat!

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

In contextul economic actual, planul asta nu e mare, ci stupid. Daca tot ai un saculet de bani si vrei sa faci o treaba, cumpara o tarla undeva si apuca-te de agricultura bio sau apicultura.

Răspuns utilizator avertizat