| Aleee01988891 a întrebat:

Doresc sa fac o rata la eMAG dar nu știu cum sa procedez cu acel card, eu lucrez de acasă, pentru mine, nu sunt angajata și încă nu am apucat sa îmi fac document de persoana fizica. Dacă ați putea sa îmi spuneti de ce am nevoie pentru card v-as fi recunoscătoare.

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ca sa faci o rata trebuie sa ai un card. Pentru card numai daca te duci la banci sa intrebi pentru ca trebuie sa ai un venit. Nu stiu daca nu cumva sunt banci care nu cer un venit!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Vezi ca Emag are un numar de telefon unde îi poti suna, suna i maine si intreaba i, vezi ei ce spun ei, numai ei stiu aceste detalii, succes.

| mihai69 a răspuns:

Ai nevoie de un loc de muncă și de o bancă dispusă să-l ofere.
Fără un venit sigur, mă tem că niciuna nu e dispusă să acorde credite.