| anonim_4396 a întrebat:

Doresc sa realizez un Cerc De Creatie. Daca iti place sa lucrezi in Adobe Photoshop esti binevenit in club. Caut 2-3 persoane care sa faca parte din echipa noastra.
Ai timp liber? Iti place sa creezi? Vrei sa inveti ceva nou dar sa si castigi bani din asta?

4 răspunsuri:
| jeek0 a răspuns:

Vezi link pe profil

| Sweety27 a răspuns (pentru jeek0):

Super fotografii. sunt realizate de tine?

| jeek0 a răspuns (pentru Sweety27):

Da, sunt facute de mine. ala e un site cu diverse concursuri si alea sunt lucrarile cu care am participat. poti intra pe profilul meu de acolo sa vezi mai multe despre fiecare concurs

| Photoshop_Freelancer_1980 a răspuns:

Si cum ne putem inscrie?