| nevermind_3854 a întrebat:

Buna tuturor. Steluta maree pentru cel ce imi da si mie idei reale despre cum as putea gasi pe net firme..persoane interesate de pamant sa arendeze inchirieze, suprafete mari de sute de hectare pentru agricultura orez mai exact..deci cei care cauta sa ofere chirie arenda pentru a face agricultura pe terenul altuia si cei care ofera pamantul in inchiriere arenda tot cu suprafete mari. Am cautat pe net dar nu am gasit nimic, ma gandesc ca nu stiu eu cum sa caut asadar mi-ar folosi o mana de ajutor pentru ca am un proiect de facut si un termen foarte scurt. Multumesc frumos tuturor anticipat

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Aici se dau funde, nu stele(verzi).

| nevermind_3854 explică:

Extraordinar, a observat el greseala pai daca stam sa ne corectam reciproc tin sa mentionez ca de expresia "cai verzi" am auzit dar de "stele verzi "pana acum nu auzisem

| nevermind_3854 explică (pentru nevermind_3854):

Sau poate ca nu a fost folosita expresia in jurl meu ideea este ca aveam nevoie de un raspuns nu de o corectare dar multumesc oricum

| nevermind_3854 explică:

Si daca tot suntem la acest capitol trebuie sa ma corectez si pe mine si anume am scris "greseala" in loc sa scriu "greseala"