| tzuria79 a întrebat:

Un prieten de al meu are card la Piraeus Bank, si vrea sa stie daca poate baga bani pe el la bancomat, el iese de la lucru la 10 seara cand banca este inchisa si vrea sa cumpere cava online. Poate sa bage bani la bancomat la Piraeus? si cum se face ca-i mai prostovan asa. Sa-mi raspunda numai cine a facut sa stie despre asta, stiu eu de ce. FUNDITA! SA RASPUNDA DOAR CINE STIE MERSI!

1 răspuns:
| ȚuȚu7373 a răspuns:

Pai la Piureus din bancomat nu poti baga banii in cont, doar la ghiseu, dar cred ca poti chiar tu sau alt cineva, iti trebuie doar C.I al tau si nr. contului lui (sau poate doar numele lui) si bine inteles si suma de bani.