| TotulSAUnik a întrebat:

Buna,unde ai putea sa-ti gasesti un loc de munca in Europa care sa fie bine platit si nu stresant(am 18 ani) pana te insrii la o facultate?

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

De ce ai tu impresia ca Europa asteapta cu bratele deschise si cu slujbe bine platite niste straini necalificati?

Daca ar exista asemenea slujbe, nu crezi ca la ele ar avea prioritate cetatenii acelei tari?

Indiferent unde vei merge in lumea asta, banii se castiga cu multa munca si mult stres. Nicaieri nu curge lapte si miere. Nici in Europa, nici in America, nici in Australia.

Vrei un post bine platit? Trebuie sa ai ceva valoros de oferit. Asta inseamna sa inveti foarte mult si sa acumulezi cunostinte si experienta care sa te faca dezirabila pentru angajatori.

| CălinPL a răspuns:

Nu poti in multee locuri daca nu ai facultate incearca pe youtube, la un aprozar ( laughing )

| MariuS88c a răspuns:

Frate nu prea ai unde, asa ca nu te lasa pe tanjeala, nu trebuie sa stai ca un porc in cocina))) ( scuzami expresia) du-te fa o facultate si nu te uita tot la putin, in viata asta trebuie sa si tragi.