| Bogdanmanolachi a întrebat:

Merita o facultate de farmacie? Pe viitor iti găsești un loc de munca bine plătit?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, în mod sigur. Acum industriile farmaceutice sunt printre cele mai profitabile din lume, după cele de armament.

| Werrich a răspuns:

Nu mai vrei la psihologie, la kinetoterapie, la pompieri, la veterinar? Iei toate facultățile la rând?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai cum sa fie bine platit? O sa lucrezi mereu in farmacie, pe 2200 2500 de lei + extra

| stefiiii3 a răspuns:

Daca, este unde din meseriile ce nu vor muri vreodata. Este platit bine orice te-ai duce sa faci, asistenta, farfacist, doctor si celelalte.

| Eibogu a răspuns:

Gândește-te bine înainte de a alege profesia)/

| IesiAfaraAtingeIarbaGasesteTiUnScopInViataDrmm a răspuns:

Sunt puține posturi bune.