| Mariutza111122 a întrebat:

voi chiar credetiin chestiile alea de pe net ca castigi bani reali din jocuri?

3 răspunsuri:
| herbil6 a răspuns:

Unele persoane spun ca ii adevarat dar eu nu cred. Trebuie sa existe ceva spil bafta

| Rührselig a răspuns:

Sunt unii oameni care ajung să testeze jocurile, şi din asta să fie plătiţi, în rest e apă de moară.

| Bau_Adrian_1992 a răspuns:

Http://www.marketglory.com/strategygame/Anonim92 un joc de strategie jucat de peste 90000 oameni in care poti converti banii din joc in bani reali ...incercati,nu este teapa!