| razviiii a întrebat:

Vreau sa cumpar un produs de pe ebay cu un card Eurolines american express. Stiu ca ebay accepta aceste carduri, insa pot cumpara cu acest card si platii in rate?

1 răspuns:
| relian a răspuns:

Nu stiu daca ebay face plati, cel putin eu nu am auzit de asa ceva.Plata o faci catre vanzator, in cele mai putine cazuri, deci dai datele aluia vanzatorului si prin Paypal adica cele mai multe tranzactii pe ebay se fac prin paypal. Ebay nu face nici un fel de plata. Iara prin paypal trebuie sa faci cont si la ei in afara de ebay. Daca cumperi direct de la vinzator vezi ca ala specifica la ce vinde cum accepta sa se faca plata.In rate cumperi doar prin paypal, nimeni altcineva nu-ti accepta plata in rate.Dar si prin paypal cred ca trebuie sa indeplinesti ceva conditii.