| Blindeye a întrebat:

Funda! Vreau sa stiu ce magazine de electronice din Constanta ofera card pentru achizitionarea in rate (vreau sa cumpar un s6 edge)? Ce trebuie sa faci pentru a obtine un card?

P.S.:Nu ma refer la carduri onine.

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Nu, nu vrei. Daca nu iti permiti un nenorocit de telefon cu banu' jos, atunci nu ti-l permiti deloc.

| Blindeye explică (pentru KodrutZ):

Imi permit sa imi cumpar si varianta de 125G, deci... ALeg varianta cu cardul pentru ca imi vine mult mai usor. dar ce rost are sa ii dau explicatii unui...lasa

| KodrutZ a răspuns (pentru Blindeye):

Desigur, draga, dar nu mai bine iti iei un aifon de-ala in haur? Sau stai ca au facut si Edge-urile in haur. E doar vreo citeva mii de dolari unul, la valoarea ta...