| byby2356 a întrebat:

Vreau sa devin reprezentant la avon! Si am completat un formular pe internet. de fapt de mai multe ori dar nu am primit niciun apel! Sunt din comuna Horia jud Tulcea! Vreun lider ceva?

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Procedura prin internet este greoaie.Cel mai sigur este sa te ajute cineva inscris deja, care se afla in apropierea ta.Mult succes.

| Avon053 a răspuns:

Daca vrei sa te inscrii rapid ca reprezentant avon suna la 07358562509

| ButterflyM95 a răspuns:

Heey:*!
Mai vrei sa devii reprezentant Avon? Sau Ladys?
Nu este o responsabilitate,daca nu ai comenzi,nu comanzi si gata, sau daca vrei, poti renunta oricand
Te astept cu un sms.Te pupiicc:*:*

| bogdy9494 a răspuns:

Buna, eu sunt lider AVON si sunt din Arad nu conteaza de unde esti inscrisa eu am reprezentanti din toata tara daca vrei te inscriu eu si dureaza cam 4 zile toata procedura.Acesta este nr meu de telefon 0756554230 sunama si-ti explic totul cu amanunt.