| Vanea_Florin_1971 a întrebat:

Salut am completat un formular de la avon pentru a fii reprezentant si nu stiu ce sa fac daca cum si cand sunt reprezentant

Răspuns Câştigător
| Avon053 a răspuns:

Salut,inscierea pe site o sa dureze, daca vrei sa te inscrii mai rapid te asteptam la nr. de telefon 0735856209 sa discutam si sa iti trimitrm daca ai nevoie de materiale gen brosuri, flayere, etc. Sau ne poti contacta la adresa de email:sebastian. avon@yahoo, poti sa ne lasi acolo nr. tau si te sunam noi.O seara placuta!