| VisezCuOchiiDeschisi a întrebat:

Vreau sa fac rost de bani si nu prea gasesc solutii.Sunt studenta la Jurnalism. Pana acum o luna parintii mei imi trimiteau bani dinafara sa imi platesc facultatea in masura "banilor de buzunar ai unui student". Vreau sa va dati cu parerea,sa imi sugerati niste idei eficiente in a face bani. Ma descurc foarte bine in a promova,am o larga cunoastere in ceea ce priveste limba romana.Imi place foarte mult sa comunic cu oamenii,fie ca ii cunosc sau nu. Am o pasiune pentru desen si muzica. Sunt solista a unei trupe care a luat nastere in liceu. Imi place sa fac cat mai multe portrete.Ma descurc si in ceea ce priveste dansul. O alta pasiune de-a mea o reprezinta design-ul vestimentar si interior, dar si make-up si tot ce tine de frumusete. As vrea sa aud niste idei de la voi. Va multumesc si va pup

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Cu engleza cum stai? Fa ceea ce studiezi, scrie! Se pot face bani frumusei din asta, mai ales daca chiar stii cu ce se maninca domeniul.

| troll1065 a răspuns:

Du-te la colindat sau gasesteti un job usor..cum ar fi sa faci reclama la produse in magazine gen real sau kaufland