| curious01 a întrebat:

Dati-mi va rog niste idei ce sa-i mai scriu sau sa o intreb ceva pe o fata care imi place si comunic des cu ea, ca sa mai am capat de vorba, niste idei?

Răspuns Câştigător
| ElenaSA a răspuns:

Ce face in timpul liber,despre carti,muzica,emisiuni tv, mancare preferata,cum se vede in viitor, despre locuri pe care ar dori sa le viziteze, flori preferate, filme, despre prietenie.

2 răspunsuri:
| Vio199 a răspuns:

Mai bine inprietenestete cu cea mai buna prietena a ei (sau o prietena) sa afli ce-i place si ce nu sa poti sa te adaptezi dupa ea. O pozi intreba de zodie de "cea mai nebuna chestie ce a facut-o vreodata", cel mai bun moment din viata cel mai rau, si incepi si tu sa vorbesti daca gasesti puncte comune cu ea, cu cat o cunosti mai bine cu atat poti vorbi mai multe cu ea.

| IustinDiac a răspuns:

Nu-i mai scrie, Ii spui ca o placi, daca raspunde pozitiv ai castigat, daca nu stai pe bara si cand va fi libera va reveni la cea mai convenabila varianta adica tu.