| GeorgeLun a întrebat:

Buna,vreau sa fac un magazin online si nu stiu de unde pot sa cumpar telefoane,tablete, accesori mai eftine dar sa dea si la bucata, stie cineva unde pot gasi? Multumesc

6 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

Incearca la OLX, acolo e gratis si mai exista unul unde platesti o taxa in functie de produse, dar ai avantajul garantiei(tocmai -parca).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna de pe site de la chinezi, dar iei mai multe.cate una la pret mic nu iti da nimeni.

| GeorgeLun explică (pentru anonim_4396):

Buna,puteti sa imi recomandati cateva site dar sa livreze din eoropa.multumesc

| anonim_4396 a răspuns (pentru GeorgeLun):

Scuze,nu am mai intrat de mult, nu am avut timp. Cauta userul CodrutZ si vorbeste cu el.El face comenzi la chinezi si te-ar putea ajuta cu niste site-uri.

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Http://www.tpu.ro/utilizator/bufu asta e profilul lui KodrutZ. Scrie-i in privat.

| heAdgN a răspuns:

Dacă vrei eu te pot ajuta cu site-ul
Dacă vrei sa te ajut add adelyn_adelin99@yahoo.com pe mess.