| Denisa2056 a întrebat:

Buna. Vreau să îmi organize ziua de naștere (fac 17 ani) și nu vreau sa fac acasă că mi se pare aiurea pentru vârsta mea. Ziua mea e in luna decembrie și nu știu ce as putea organiza, anul trecut am organizat la patinoar și o cofetărie, anul asta nu știu ce as putea face. Vreau niste idei, va rog.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

17 ani este o varsta nesemnificativa si nu are importanta daca-ti inviti 2 prietene acasa, sau la cofetarie.

| StoicAnalysis a răspuns:

Mergeti la picnic intr-un parc sau zona special amenajata de picnic. Luati niste remi, carti de joc sau activity, boxe pentru muzica si gata ziua de nastere. Te si distrezi la maximum, Iesi mai bine si la bani, si poti face ce vrei tu fiind la iarba verde. Nu ai restrictii ca intr-un local sau restaurant.

| nevermind1234 a răspuns:

Nu e mai simplu la un mall, la Mc, kfc, sau altceva de gen? știu ca se fac și pentru copii genul ăsta de petreceri, dar asta nu înseamnă ca pentru varsta voastră nu e ok. Sau mergeți undeva unde puteți juca ceva darts, biliard, ping-pong. depinde si câți sunteți.