| KaanNoah a întrebat:

Ce as putea organiza sau ce as putea face de ziua mea la 18 ani pentru ca nu vreau sa fac un majorat. Ma gandeam sa fac ceva cu maxim 15 persoane. Fara acasa. Idei? Va rog

9 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Dacă ai buget ar fi șmecher să iei o cabană ceva în apropiere vreo 2 zile
În rest nu prea ai c eface dacă nu vrei acasă

| darrio2007 a răspuns:

Daca organizezi ceva la varsta de 18 ani, cum crezi că se numește? Micșorat?

| darrio2007 a răspuns:

Eu sau tu că nu stii că o zi de nastere celebrată la 18 ani se numeste majorat? Măi generatie cu gleznele goale?

| KaanNoah explică (pentru darrio2007):

Chiar imi pare rau de tine

| darrio2007 a răspuns (pentru KaanNoah):

Eu macar am poza la profil. Apropo, băiețică, fără jigniri. Se pare că nu ai invățat nimic de la viață. Le ai toate pe tavă. Păcat!

| KaanNoah explică (pentru darrio2007):

Daca ai poza de profil esti mai smecher? Sau? rolling on the floor saracu'

| darrio2007 a răspuns (pentru KaanNoah):

Ai inteles un rahat. Nu ma ascund ca tine in spatele unui cont si jignesc pe altii. Nu ai avea curaj sa imi spui in fata asemenea lucruri.

| darrio2007 a răspuns:

Uita-te si la tine.

| Violleta2022 a răspuns:

Pleaca intr-o excursie peste hotare si bucura-te persoanl de banii aia, in loc sa-i indopi pe unuii si alti cu bautura si tu sa ramai dator.