| bbbbbbbbnbbbb a întrebat:

Ce pot face de ziua mea de nastere? Nu vreau ceva de genul in care sa imi sărbătoresc cu prietenii acasa sau undeva in oras si sa avem activitati in grup. Anul trecut nu am planificat nimic si m-am plictisit destul de tare. Voi ce faceti de ziua voastră de nastere? Dau funda pentru cele mai bune idei.

7 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Stai acasa si astepti cati "prieteni" isi amintesca de ziua ta (fara sa le spui inainte! ).
Cu asemenea ocazie iti poti da seama cine este intr-adevar cine tine la tine, iar altii... sunt doar alaturi, "la gramada".
Pe cei care-ti ureaza le poti invita la un chef acasa in prima sambata urmatoare.winking

| RAY a răspuns:

Voi ce faceti de ziua voastră de nastere?
fiind nascut pe 1 decembrie, de ziua mea multe se intampla asa ca de dimineata sunt in oras pana seara

| 393Dan a răspuns:

Pune-o bere la baieti big grin Mergeti la o cafenea, bowling, biliard. Intr-un an am facut frigarui la bunica si ca cadou le-am zis sa aduca ei carnea si carnaciorii. A fost super.
Daca esti fata... la bowling mergeti sau mai stiu cu ce se ocupa fetele x)

| CosminCD a răspuns:

Activități în grup: jocuri de societate (recomand Activity, coloniștii din Catan, poate Monopoly), concursuri, karaoke (în special dacă nu stai la bloc), jocul mafiotii. In fine, astea trebuie să le cauți, să te informezi și să vezi exact ce ți-ar plăcea.

| udrescuf a răspuns:

Puteti iesi in club, la 0 cafea, sa va jucati fotbal, sa stai la pc, sa asculti muzica, sa iesi in oras etc,

| Conii25 a răspuns:

Poti merge la mall.

| TheHitman a răspuns:

Ieși in club cu prieteni ceva după te duci la o "bagaboanta" Și aia este.
Nu planifica nimic pentru ca nu iese, de ex
La mine a spus frate miu ca îmi face el majoratul și ca sa vezi in ziua de majorat am primit cadou un bilet de avion așa ca s-a dus tot