| Dulke_Pysyka_1996 a întrebat:

Bună, vreau să mă angajez ca promoter cine mă poate ajuta si pe mine cu un numar de tel de la vreo firma?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://promo-friends.ro/ mai intreaba, si citeste conditiile de angajare cu atentie chiar daca cel cu care discuti iti spune sa-l semnezi repede! daca ti se pare ceva ciudat, ii rogi politicos sa-ti lase timp de gandire ca sa ceri parerea si altor persoane(alor tai, de exemplu) si ca o sa-i contactezi peste cateva zile. casca ochii sa nu ai probleme! succes!