| Cozma_Nicoleta_1998 a întrebat:

Vreau să postez ceva pe YouTube. Problema este ca nu prea am idei. Va rog ajutați-mă!

3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

În ce domeniu vrei să postezi? Vlog, gaming? Te poți insipira din străinătate pentru orice domeniu și apoi să mai ajustezi cu ideea ta.

| IonutzMariusz a răspuns:

Dacă pleci "pe drumul ăsta" (a postatului de videoclipuri) cu gândul la bani, las-o baltă!
Cei care au mulți sau foarte mulți abonați (români mă refer) la rândul lor au investit foarte mult în anunțuri și promovări on-line.

| tiranul a răspuns:

Filmeaza-te cum lingi ciocane poate ajunge viral