| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa stiu cum e meseria de taximetrist? ai salariu fix? cat este? Explicati-mi va rog detaliat si as prefera sa raspunda cei care stiu sigur si care se ocupa cu asa ceva. Mersi.

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

M-am informat si e o meserie mai mult cu bani pierduti decat in castig pentru ca: trebuie sa platesti in jur de 75 de lei pe zi masina inchiriata, banii ii faci tu in functie de cati clienti ai, bagi carburant din banii tai si risti sa te mai trezesti si cu un nesimtit care nu plateste sau vrea sa te fure in cel mai rau caz. Mai bine te bagi pe autobuz sau camion - autotren ca acolo ai salariu fix; bun si e alta viata.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Trebuie sa platesti chiaria la masina zilnic si trebuie sa predai si masina cu plinul facut. Daca intr o zi nu scoti banii de chirie dai de la tine.

| agnessme a răspuns:

Daca nu ai gasit inca un job perfect.......mai ai o sansa! copiaza linkul http://adv.justbeenpaid.com/? r=rh2h7V6zGi&p=jssbooster14 poti simplu sa lucrezi de acasa, FREE time. nu trebuie sa stii calculator, decat sa tastezi! BAFTA! ASTA E SANSA TA! vei fi ghidat pas cu pas. cauta dovezi pe youtube