| Indispon a întrebat:

Vreau si eu ajutorul vostru pentru un proiect personal. Ce v-ar face pe voi sa alegeți o bancă in detrimentul alteia? (Va rog, răspunsuri cat mai detaliate)

3 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Care e proiectul personal? Te gandesti sa-ti deschizi o banca?

| Indispon explică (pentru johnnny123):

Nu...Doar ca imi place sa fac planuri de afacere si asta e următorul plan la care vreau sa lucrez...atât

| johnnny123 a răspuns (pentru Indispon):

Aha... Si daca tot iti place sa faci planuri de afaceri, de ce nu lucrezi la un plan de afacere mai realist?