| zcrystinaa a întrebat:

vreau si eu sa stiu. Daca nu sunt majora.pot scoate bani trimisi prin western union doar cu buletinul si cu codul care mi-l da persoana care trimite?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai buletin, da, poti scoate.Nu conteaza sa fii major ci sa ai buletin.
Te duci la un magazin cu sigla western Union sau la banca in caz ca banii sunt trimisi din afara in valuta, cu buletinul, codul si sa stii numele celui ce trimite precum si suma trimisa.

| pilaf a răspuns (pentru anonim_4396):

Eventual și țara, dacă banii sunt trimiși din străinătate.

| anonim_4396 a răspuns (pentru pilaf):

Da desigurO va intreba la banca de unde sunt trimisi banii.