| Senyorul a întrebat:

Pot scoate bani trimisi din alta tara prin Western Union?

Răspuns Câştigător
| mona a răspuns:

Poti sa-i scoti daca ai buletin si codul de 10 cifre[care ti-l va da persoana care a depus banii]

| Senyorul explică (pentru mona):

Chiar daca nu am 18 ani?

| mona a răspuns (pentru Senyorul):

Asta chiar nu stiu.du-te si intreaba la o banca, poate se poate chiar daca esti minor]

| Senyorul explică (pentru mona):

Nu pot... stau la tara.

| Senyorul explică (pentru mona):

Am gasit pe net cica se poate... dar intai intreb pe aia de la bank

| mona a răspuns (pentru Senyorul):

Am avut ceva de achitat la banca si nu demult am ajuns acasa, daca stiam mai repede puteam sa ma interesez eu

| Senyorul explică (pentru mona):

Ok. cand mai ai drum te interesezi te rog. mama e in Italia si vrea sa imi puna bani. e divortata de tata. eu nu vorbesc cu el. nu stam in aceeasi localitate

| mona a răspuns (pentru Senyorul):

Ok

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Se poate cu buletinul si codul care ti-l da persoana care a depus banii + spui la caserita din ce tara provin.

| Senyorul explică:

Am uitat sa precizez ca chiar daca nu am 18 ani... Am 14

| Senyorul explică:

Am uitat sa precizez ca am 14 ani... Chiar se poate daca ai varsta sub 18 ani?

| Al3exutza a răspuns:

Da. mama mea asa face :*