| marius186 a întrebat:

Am 17 ani si vreau sa ma angajez si eu! Imi puteti da si mie locuri de munca happy. Si anunturi.

4 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Nu ai spus in ce oras, ce stii sa faci, ce pregatire ai, etc.
Incearca pe site-urile :
e-jobs, myjobs, anuntul de la A la Z, anuntul telefonic.

| neutrino a răspuns:

Concret, ce esti capabil sa faci si de unde esti?

| GabiCh93 a răspuns:

In fiecare zi cei de la MailDirect trimit mii de newsletter-e catre abonati, iar tu trebuie doar sa le accesezi.
Iata cum castigi bani:
- Primesti 6$ la inscriere;
- Primesti bani daca accesezi newsletter-ele;
- Pentru fiecare mail citit din partea MailDirect primesti 0, 5 centi;
- Pentru fiecare click in interiorul newsletter-ului primesti 1 cent;
- Primesti 10 centi pentru fiecare prieten care se inscrie din partea ta (pentru primi 200 de prieteni, apoi suma scade la 2 centi/prieten);
- Primesti bonusuri in functie de cumparaturile facute la partenerii MailDirect (doar atunci cand se specifica in mail). http://www.maildirect.ro/inregistrare/640a0904d1c4561046b846c071b43a7f

| GabiCh93 a răspuns:

Intra pe facebook si cauta grupuri in care se posteaza anunturi despre locuri de munca. O sa gasesti garantatwinking