| Rusu_Alina_1978 a întrebat:

Am cont BT 24 dar din greseala l-am sters de pe telefon.Cum procedez sa-l instalez din nou? Cum aflu care este ID-ul si daca mai este valabila parola pe care eu am ales-o dupa prima activare? Multumesc.

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Mergi la BT, sa te ajute.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ce ai sters tu este doar programelul. Nu ai sters contul. Deci contul este valabil in continuare. In Magazin Play cauta aplicatia BT24 si o reinstalezi. Sau cauta in telefon, in Finder. S-ar putea sa fi sters numai iconul si ea sa fie instalata in telefon. Verifica in Setari/Aplicatii!