| Robotzzzi a întrebat:

Salut.Mi-am sters din greseala multe poze si videoclipuri din telefon.Cum mi le pot recupera?

4 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Daca pozele au fost pe card de memorie, atunci scoti cartela, il introduci intr-un cititor de cartela, conectezi la un PC si folosesti programul Recuva pentru recuperarea pozelor sterse (cte sunt inca fizic intacte).
Pozele din memoria interna a telefonului sunt pierdute, daca nu le gasesti in "Cos de gunoi".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna. O aplicatie pe care am incercat o eu si mi s-a parut ok e Disk digger.

| Rommeo a răspuns:

Incearca cu metoda de aici si vezi daca poti.
https://dozadeitblog.wordpress.com/......u-dr-fone/

| Georgiii2000 a răspuns:

DiskDigger photo recovery sau alte aplicati de genul recovery photos.