| anonim_4396 a întrebat:

am inteles ca este un bug pe blockchain in care trimiti bani pe o anumita adresa wallet si iti da refund cu mai multi btc. Ma poate ajuta cineva cu adresa acelui wallet?

Răspuns Câştigător
| polo96 a răspuns:

Salut, adresa wallet-ului este 1CuE8sEx3cyB4BGQwznpJrAub7twXQ3uKn

| Jojopu a răspuns (pentru polo96):

Mersi mult chiar a functionat

| Jojopu a răspuns (pentru Jojopu):

Folosestete repede de acest bug, fiindca se va rezolva

14 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

Dacă ar exista un asemenea bug, nu crezi că cel care l-a descoperit l-ar fi pastrat secret și s-ar fi folosit de el?

Este ca și cum ai întreba "am auzit că undeva este îngropată o comoară și poate să o ia oricine. Știți cumva unde?"

| Jojopu a răspuns (pentru johnnny123):

Imi incerc si eu norocul poate chiar stie cineva adresa acelui wallet. In mare parte ai dreptate, dar de ce sa nu incerc? Incercarea moarte nu are laughing.

| johnnny123 a răspuns (pentru Jojopu):

Dar ce sens are încercarea fără absolut nici o șansă de reușită, care este doar o pierdere de timp?

După logica asta, de ce nu întrebi toți oamenii pe care-i întâlnești pe stradă "îmi dați un milion de euro? îmi dați un milion de euro? îmi dați un milion de euro?" Că doar "încercarea moarte n'are".

| Jojopu a răspuns (pentru johnnny123):

Mai omule eu am intrebat frumos cine vrea sa ma ajute o poate face cine nu. Sa isi vada mai departe de drum

| johnnny123 a răspuns (pentru Jojopu):

Și eu ți-am explicat la fel de frumos că ceea ce faci nu are nici o logică și este o pierdere de vreme. În loc să te superi, ar trebui să tragi niște învățăminte despre modul în care un pic de gândire te poate scuti de niște eforturi inutile.

| Jojopu a răspuns (pentru johnnny123):

Asta crezi? Atunci de ce mi-a dat omul de mai sus adresa waletului si chiar a mers

| anonim_4396 explică (pentru Jojopu):

Copile de 10 ani o sa intelegi ce sunt criptomonedele cand o sa mai cresti.

| DaniTDCI a răspuns:

Asa fi destept bai, prea destept poti fi, asa, trimite bani altuia, dar sa nu te opresti ok? da-i drumu' si trimite-i poate rezolvi ceva

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

NU EXISTA refund la criptomonede. Punct. Nu e bug ci doar copii de 13 ani care vor sa-ti dea scam vazandu-te ca nu te pricepi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si daca tot asa te fierbe ca ar exista un bug, ia baga aici:3A8D13aG225VNCDn4HWiKcVyd7Bve5emNd
3000BTC ca altfel nu te cred.

| ElaIliesi a răspuns:

Si nu iti dai seama ca e un scam? ca daca le trimiti bitcoin in portofelul ala il pierzi si nu primesti nimic inapoi?

| Jojopu a răspuns:

TPU este o platforma foarte buna, pacat de oameni... Experienta autentic romaneasca