| ioan_7737 a întrebat:

Buna ziua am mare nevoie de un avocat buna pentru reendicari imobiliare care sa primeasca un anumit procent din cat castiga deoarece am mai multe procese de revendicari imobiliare in valoare de 300 000 euro va rog tare mult sa imi dati un numar de telefon si vo rog sa fie din bucuresti sau din apropiere

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cauta la Baroul Bucuresti, acolo sunt toti avocatii, cu date de contact, inclusiv telefonul si cu domeniile in care sunt specializati. Numai bine!

| negru30 a răspuns:

La suma pe care ai mentionat-o dai afara 150.000 si nu mai ai nevoie de avocat - ha ha ha Doamne cat poti sa minti - sa stii ca ti-a crescut nasul - ha ha ha - esti tare - chiar m-ai facut sa rad