| Girly97 a întrebat:

Cine are cont la panelul DataDiggers? Eu am acum 9, 60 euro si voi ajunge cat mai curand la 10 euro insa inainte sa merg mai departe vreau sa stiu de la cineva care are cont (nu accept raspunsul celor care nu au trecut prin aceasta experienta) daca sunt seriosi si daca intr-adevar primesti bani pentru completarea de sondaje.

6 răspunsuri:
| alyyyyy2018 a răspuns:

Ai primit bani?

| Girly97 explică (pentru alyyyyy2018):

Da, am facut 10 euro pe 11 decembrie. In seara urmatoare mi-au trimis mail cerandu-mi numele complet, IBAN-ul meu si numele bancii. A doua zi la ora 12 am primit mail ca mi-au transferat 46lei prin aplicatia Home'Bank. Atunci mi-am dat seama ca este pe bune! Mi-au trimis si dovada de plata pe care din pacate nu o pot posta aici. La ora 14 am primit banii in cont iar BT mi-a luat comision 5lei pentru ca am primit banii din alta banca (ING). Acum nu stiu daca ma vei crede dar am spis adevarul! Am inceput iar sa completez sondajele lor si am ajuns la 4 euro

| alyyyyy2018 a răspuns (pentru Girly97):

Ia mult timp sa aduni 10 euro? Sa înțeleg ca mereu scoți când aduni 10 euro. E bine ca au fost corecți.

| Girly97 explică (pentru alyyyyy2018):

Da, asa este. Dar chiar daca ia mult timp sa adun 10 euro nu crezi ca daca ii adunam mai repede era suspicios ca nu lucram cu o firma serioasa?winking

| alyyyyy2018 a răspuns (pentru Girly97):

Da. poate găsești ai multe siteuri și se aduna mai multi

| Girly97 explică (pentru alyyyyy2018):

Stai, tu ma crezi? Mama m-a rugat sa nu spun cuiva despre succesul meu pentru ca nu voi fi crezuta. happy Ma bucur ca ma crezi! Ei bine mai este inca un panel de acest gen, se numeste BAP.