| BubblesBlossom a întrebat:

Am nevoie urgenta de ajutor. Eu am vrut sa cumpar nistre credite pentru un joc online si paysafecard mi s-a parut cea mai buna optiune. Asa ca am fost la Mega-Image unde era unul din acele aparate (paypoint cred) unde poti plati facturi etc. si de unde poti sa iti iei si un paysafecard.Am ales optiunea cu 50 de ron in el, am paltit si mi-a dat un fel de chitanta, pe care scrie ca a fost incarcat cu suma de 50 ron, adresa etc, dar nici un cod PIN. Este necesar sa imi fac cont pe site, pentru a primi un cod Pin? Pe chitanta nu scrie nimic de niciun cod, decat seria si cod reincarcare. Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| Laurentiu_Hurduc_1992 a răspuns:

Fa-ti cont. ai nevoie

| LexBfsx a răspuns:

Trebuie sa introduci codul in joc. Nimic mai mult fara conturi fara nimic. Unde iti scrie modalitatea de plata alegi : Paysafecard si ai scris codul la suma respectiva ( daca iti apare suma )