| Cristi3672 a întrebat:

Vreau să cumpăr un Paysafecard de România în valoare de 50 de lei. Dacă cumpăr online îmi apare o taxe de servicii de 13 lei, deci în total 63 de lei. Întrebare: La aparatul de încărcat cartele, plătit facturi, Paypoint voi plati de asemenea o taxă?

Răspuns Câştigător
| Simpatic a răspuns:

La acele aparate de care zici 50 de lei costa tot 50 de lei, 100 de lei tot 100 de lei pentru paysafe

1 răspuns:
| Skarr a răspuns:

Nu exista paysafe in mall uri si magazine? Sunt suporturile alea cu card uri de steam, paysafe si altele daca nu ma insel. Ar trebui sa fie 50 lei paysafe de 50 lei