| MariusCristian7890 a întrebat:

Buna ziua! Am o intrebare, exista cumva vreo firma care se ocupa de construcții, dar aceasta își procură materialele direct din natura. Adică au mine, taie lemn etc. Mulțumesc frumos!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Nuprea exista asemenea firme nicaieri in lume (doar eventuale firme mici, in zone izolate.
De obicei, unde se fac constructii, nu se gasesc mai multe materiale de constructii necesare.

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu exista asa companii, ca nu se mai intaorce nimeni la epoca de piatra sa-si inventeze singuri materia prima, cand avem tehnologie avansata si totul se procura cu usurinta in zillele de azi, ca constructia unei case sa nu mai dureze ani de zile ci cateva saptamani.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Îți dai seama ce înseamnă să operezi o mină? Nu ar avea niciun profit, ar trebui sa vândă casele cu milioane de euro.