| alecsflip a întrebat:

Am preluat si eu un site de la cineva https://www.filipshop.ro/ nu este prea grozav, dar as vrea sa il pun la punct, as fi recunoscator daca as avea parerea voastra despre ce ar trebui schimbat? Fiindca daca ma duc la profesionisti ei sigur mi-ar lua banii chiar doar sa schimbe ei ceva. Multumesc

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

E drăgutz dar cred că (incerci să) vinzi prea multe : jante auto, accesorii telefon, creme, ștampile. CRED că ar trebui să te axezi pe un singur domeniu (de ex.auto sau telefonie sau...)

noroc!