| Panțiru_Alex_1997 a întrebat:

Am si eu nevoie de ajutor. Dau funda!

Mi-am facut un cont PayPal si vreau sa imi conectez cardul cu contul. Ma poate ajuta cineva cum trebuie să fac?

3 răspunsuri:
| petitconseil a răspuns:

Simplu.Ppl iti cere acolo sa bagi un nr. de card, dar este musai sa ai card cu cont in dolari, bagi nr cardului si cele 3 cifre de pe spatele cardului, dar trebuie sa ai pe card 1, 5 $... dupa ce iti opresc ei 1, 5$ aia, iti vor trimite in contul bancar un numar de 4 cifre care trebuie sa il bagi pe ppl.Mai bine de atat nu am stiut sa iti explic.Succes! Si appropo aia 1, 5$ ti-i vor returna in cardul bacar dupa 24 ore, ceva de genul.

| Rorro_Mexicanos_1985 a răspuns:

Intri pe pagina de PayPal si trebuie sa scrii acolo numarul de cont al cardului de la banca. Apoi astepti sa-ti valideze, dar de obicei bancile online iti cer mai nou sa le trimiti o fotografie cu tine cu cardtea de identitate din care sa se vada fata ta atat in poza cat si pe actul de identitate

| CopiluSclerozat a răspuns:

1. Apasa "Wallet" in partea de sus a paginii.
2. Apasa "+ Link a card or bank".
3. Apasa "Link a debit or credit card".
4. Pune detaliile cardului tau si apasa "Link Card".
5. Gata!