| bobleancadana a întrebat:

Mi-am facut un blog, imi puteti da va rog o parere? Ar putea fi aprobat de adsense? Imi puteti vizualiza blogul si va rog daca puteti sa lasati si comentarii daca vreti la adresa http://goldan10.blogspot.com/

3 răspunsuri:
| Neimportant a răspuns:

Cred că te-ai chinuit la el. Mie îmi place, ador partea cu ''Natura''. Multă baftă!

| birdie14 a răspuns:

Bună.Da,este posibil ca blog-ul tău să fie aprobat de către Adsense,dar pentru a câştiga bani prin acest "program",să spun aşa, îţi trebuie foarte mulţi vizitatori, care să poată accesa reclamele de pe blog.Mai devreme sau mai târziu vei realiza că ţi-ai făcut cont degeaba, la fel ca şi mine 3exit.blogspot.com Dar,desigur,depinde de conţinutul blog-ului şi de voinţa ta. Dacă chiar vrei să câştigi bani astfel, să ştii că îţi va trebui extrem de multă muncă.Eu una îţi doresc mult succes.Şi să ştii că îmi plac foarte multe ideile abordate pe blog, considără-mă o fană! Felicitări şi baftă.

| bobleancadana explică:

Va multumesc. Am scris din inima, ma tot chinuiau gandurile astea si nu stiam cui sa i le spun. O sa mai scriu pe parcurs ce nu-mi mai da pace.