| Aurora15 a întrebat:

Are cineva idee cat costa sa-ti faci o procura sau sa-ti faci imputernicire?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Procura speciala este un act notarial autentic prin care imputernicesti o alta persoana sa indeplineasca o sarcina in numele tau.
Procura speciala costa intre 8 lei si 70 de lei, la care se adauga TVA de 24%, in functie de persoana care o da si imputernicirea data. De asemenea, pentru unele care trebuiesc inscrise in Registrul National se mai adauga inca 15 lei plus TVA.
Spune-mi cind da procura si pentru ce si o sa-ti spun suma exacta.