| andreirobert15 a întrebat:

Cat te costa sa faci o procura?

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Depinde pentru ce este procura, poate costa 30 lei plus TVA, in total 37, 20 lei sau 70 lei plus TVA, in total 86, 80 lei sau 8 lei plus TVA, in total 10 lei. Acestea sunt costuri minime, unii notari pot lua ceva mai mult, mai ales sa rotunjeasca in sus sumele aratate.
Acum mi-am amintit de intrebarea ta anterioara si cred ca ai vrut sa intrebi de costul declaratiei pentru plecarea in strainatate, aceasta este de 15 lei plus TVA, in total 18, 60 lei.