| carla2009carla a întrebat:

as avea nevoie de niste informatii despre cum pot deschide un magazin online. Ma poate ajuta cineva? Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Iti faci o firma sa poti da facturi si plati impozite si apoi platesti pe cineva sa iti faca site ul si sa se ocupe constant de el

| K0sti a răspuns:

Asta implica multe! Te ajuta Google!

https://www.google.ro/......tps?/webhp

| Brotacelul a răspuns:

Daca vrei magazin online, iti recomand sa iti faci prin intermediul www.ucoz.ro - oferta mult mai multe posibilitati comparativ cu alte platforme si pretul este destul de accesibil.

| Cristina561 a răspuns:

Buna, daca vrei te pot ajuta. Lasa-mi un mesaj cu mai multe detalii.