| deea1988_9967 a întrebat:

Știe cineva cum pot deschide un magazin online? Ma costa ceva? Aștept răspuns. Mulțumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| X a răspuns:

Nu te costa mai nimic eventual 10euro domeniul insa pentru un magazin online trebuie un script bun si eventual necopiat vei avea nevoie de putin ajutor

2 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Incearca www.ucoz.ro, probabil cel mai simplu sistem prin care poti sa-ti creezi un magazin virtual. Modulul de magazin online costa doar 1.99$/luna (deci aproximativ 6 RON). Sistemul se adreseaza tuturor, fie incepatori sau avansati, vine cu o interfata in limba romana si adresa de tip numesite.ucoz.ro!
uCoz ofera tuturor celor inregistraţi, gazduire, domeniu gratuit (cum spuneam de tip numesite.ucoz.ro), spatiu nelimitat (care porneşte de la 400 MB si creste constant) şi multe altele.
Mie mi se pare foarte ok solutia lor, cred ca e cea mai ieftina de pe piata de Magazine Online, mai ales ca restul ti se ofera gratuit!

Aici poti sa te inregistrezi: http://www.ucoz.ro/register

Mult succes!

| tonyadax a răspuns:

Depinde ce vrei sa vinzi, dar in general mai nimic. eventual un domeniu pe care sa-si publici produsele spre a se vinde tongue serios!