| aly_2338 a întrebat:

as dori sa incep o afacere mica. dispun de aprox 3000, as dori cateva idei, Dau fundawinking

7 răspunsuri:
| CataC a răspuns:

Salut
Depinde ce stii sa faci, nu sunt bani multi singura varianta o vad in domeniul serviciilor de orice fel, deoarece nu implica stoc.
Instalri sanitare, plimbat catelu, spalat acvarii, depanari pc, orice.
Bafta

| NemNUZ a răspuns:

Pai de bani astia nu prea poti sa incepi o afacere prea mare, dar eu daca s fi in locul tau mi-as deschide un mini fast food, sau ceva pe baza de mancare ca in Romania asta e baza happy

| DiamantulAuriu a răspuns:

Niste stupi de albine

| Adib123 a răspuns:

Aici gasesti cele mai bune idei http://3afaceri.blogspot.ro/

| silvius162003 a răspuns:

Buna,

Ma poti contacta pe skype: silviu_office, pentru a discuta despre o oportunitate, sa vedem cateva cifre si daca se potrivesc si in cazul tau!
O seara buna

| Priap a răspuns:

Un magazin la colt de strada, prepelite, melci, ceva cu animale, pasari